Питання/відповіді


ОПЛАТА і ДОСТАВКА


Яка вартість доставки посилки?

Вартість доставки залежить від регіону і від об`єму посилки . Вона визначається службою доставки.

Як я можу оплатити замовлення?

Оплатити замовлення можна перерахувавши кошти на банківські реквізити компанії. Вони надаються менеджером при узгодженні замовлення. Також є можливість оплатити замовлену посилку  при отриманні, безпосередньо в офісі служби доставки.

Як швидко буде доставлене замовлення?

Після узгодження замовлення і його оплати (якщо це не оплата при отриманні) , воно одразу відправляється в службу доставки. І вже через 1-2 дні ви зможете забрати свою посилку.

В які міста здійснюються відправки замовлень?

Ми можемо здійснити відправку замовлень в будь-яку точку планети.


Покупки


Чи можу я замовити сукню, яку бачила в іншому магазині, якщо її нема в каталозі інтернет-мігізину PS?

Ви можете зв`язатися з менеджером інтернет-магазину і уточнити інформацію, яка вас цікавить.

Чи відрізняється ваша розмірна сітка від загальноприйнятої?

Наша розмірна сітка стандартна. Роблячи замовлення Ви завжди можете запросити додаткові заміри виробів у менеджера.ОПЛАТА І ПОВЕРНЕННЯ


Як можна зробити повернення?

Повернути або обміняти виріб, який не підійшов, можна протягом 14 днів з моменту отримання. Обов`язковою умовою є відсутність пошкоджень, слідів використання виробу, збереження товарного вигляду, комплектності і всіх бірок. В разі повернення доставку оплачує покупець.


Як можна повернути кошти за товар?

Кошти  за повернений товар перераховуються на банківські реквізити клієнта протягом 3-х банківських днів з моменту прийняття повернення на склад.


Як можна відмінити замовлення?

Відмінити замовлення можна протягом 2-х годин з моменту замовлення за телефонами +38 (067) 359-98-37 | +38 (050) 407-33-57. Оплата буде повернена на банківські реквізити клієнта протягом наступного банківського дня.