Шоу-румы

м. Рівне,

вул.Кавказька 9а, оф. 105

тел.
тел.: +38 (050) 407-33-56

моб.
тел.: +38 (097) 059-98-29

email

Режим роботи - з 8:30 до 17:30

Центральний склад

м. Суми,

вул. Івана Кавалерідзе, 17

тел.
тел.: +38 (067) 540 30 98

моб.
тел.: +38 (067) 544 06 44

email

Режим роботи - з 8:30 до 17:30

Магазини виробника жіночого одягу Будинку Моделей «Petro Soroka» успішно реалізують свою продукцію без малого 20 років. Основною метою і напрямом нашої діяльності є розробка і виробництво жіночого одягу різних видів, тому кожна жінка, незалежно від свого віку, комплекції, стилю і соціального статусу завжди зможе підібрати для себе відповідний образ серед нашого асортименту.


Будинок Моделей пропонує елегантні костюми, як зі спідницею, так і брючні, для сучасних ділових дівчат і жінок, модні блузи та жакети, а також інші незамінні елементи для формування цілісного стилю і створення гардероба на всі випадки життя. Класичний одяг оптом - це наша пропозиція потенційним партнерам, яких ми запрошуємо приєднатися до нашої програми вигідною і ефективною реалізації жіночого одягу в містах України. У даний момент система продажів жіночого одягу від «Petro Soroka» являє собою мережу мультибрендових і фірмових магазинів.


Подивитися асортимент одягу від виробника «Petro Soroka» і замовити оптом можна в шоу-румах м. Києва, м. Рівне і м. Суми. Нашою основною відмінністю від інших компаній, які здійснюють виробництво жіночої одягу і продаж класичного одягу оптом, є універсальність, яку забезпечують широкий асортимент, різноманітність стильових спрямувань, великий розмірний ряд. Що важливо, високій якості крою та пошиття відповідають розумні ціни, доступні для більшості жінок різних вікових категорій.


Що стосується нас, ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Впевнені, що кількість наших фірмових магазинів буде збільшуватися з кожним днем, адже кожна жінка знайде в продукції «Petro Soroka» кілька речей, які згодом обов'язково стануть родзинками її гардеробу.