Про компанію

Будинок Моделей «Petro Soroka» заснований в 1999 році. З моменту заснування головним напрямом його діяльності є розробка, виробництво і реалізація жіночого одягу оптом на різний споживчий смак. Завдяки унікальному дизайну, широкому асортименту, високій якості виконання і доступними цінами. Одяг від «Petro Soroka» швидко завоювала популярність і визнання у своїх клієнтів. За цей час Будинок Моделей міцно зміцнив свій статус стабільного і перспективного підприємства, яке активно розвивається і зміцнює власні позиції, одночасно формуючи тенденції в мінливому світі fashion-індустрії.

Жіночий одяг оптом від виробника «Petro Soroka» - поза обмежень, що стосуються віку або зовнішніх даних. У Будинку Моделей допоможуть створити неповторний стиль кожній жінці, підкресливши при цьому її індивідуальність, шарм, духовне багатство внутрішнього світу.

Широкий асортимент моделей жіночого одягу від виробника (сукні, спідничні і брючні костюми, сарафани, блузи, жакети, болеро, плащі, пончо та ін.), Різні стильові напрями (від класичного офісного до спортивного), широкий розмірний ряд від 42-го до 64-го розміру, доступні ціни та висока якість - все це дозволяє задовольнити будь-які запити покупців.

Сьогодні «Petro Soroka» - це успішна торгова марка, визнаний і авторитетний експерт у створенні модного жіночого одягу. Це жіночий одяг оптом в великих містах України, а саме, центральний офіс в м. Суми та понад 368 мультибрендових магазинів. Це визнання і нагороди, отримані на найпрестижніших показах мод.


Про бренд

Бренд жіночого одягу «Petro Soroka» - це поєднання елітарності і універсальності, вишуканості і практичності, краси і комфорту. Це бездоганна якість, високий стиль, що втілив в собі любов до Жінки, як вінця творіння.

«Одяг - найпростіший спосіб розкриття особистості» - говорила чудова Софі Лорен. «Зустрічають по одягу», - немов вторить їй народна мудрість. Дійсно, не випадково існує думка, що вам ніколи не вдасться вдруге справити перше враження. Тому неймовірно важливо презентувати себе, сформувавши свій неповторний імідж.

Жінка була створена Творцем як найпрекрасніший вінець творіння. Повернути її до справжнього призначенню - прикрашати цей світ, наповнюючи його ніжністю, гармонією, любов'ю, - в цьому місія компанії «Petro Soroka».

Жінки що одного разу, переступили поріг фірмового магазину, шоу-руму або познайомившись з продукцією торгового дому в інтернет-магазині, на виставці, фестивалі, змогли назавжди змінити своє життя на краще, знайти свою неповторну «родзинку», свій стиль.

Багато з наших улюблених клієнток змогли влаштувати особисте життя, знайти хорошу роботу, відкрити в собі нові дари і таланти, набути впевненості

Місія компанії «Petro Soroka» - відкрити світ моди і краси абсолютно для кожної жінки, незалежно від її віку, соціального статусу, статури. В одязі від відомого виробника Ви знаходите часом втрачені якості та гідність справжньої леді, Королеви, Жінки-Музи і натхненниці, коханою, бажаною і незмінно щасливою.

Мода існує лише для молодих і струнких? Це міф! Дизайнерський одяг недоступий і звичайні жінки можуть дозволити собі лише «ринковий стиль»? Це міф! А правда дуже проста - з одягом від «Petro Soroka» Ви, саме Ви будете підкорювати серця, саме Ви будете успішні і наповнені цілющою жіночої, ніжною і чарівною силою.

Цей світ потребує жіночності, краси, доброти! Ми допоможемо Вам стати його окрасою, бути Жінкою, що випромінює світло, неповторною в кожному своєму жесті і погляді.

Досконалість ліній і елегантність, функціональність і неповторний стиль, завжди актуальна класика і втілення цікавих дизайнерських ідей - все це жіночий одяг від Будинку моделей «Petro Soroka». Як вишукана оправа перетворює дорогоцінний камінь в прекрасний ювелірний виріб, так одяг від виробника «PetroSoroka» перетворює жінку в Богиню, оспівану поетами Прекрасну Даму, ідеал гармонії і краси.