Про компанію

Будинок Моделей «Petro Soroka» заснований в 1999 році. З моменту заснування головним напрямом його діяльності є розробка, виробництво і реалізація жіночого одягу оптом . Завдяки унікальному дизайну, широкому асортименту, високій якості виконання і доступним цінам одяг від «Petro Soroka» швидко завоював популярність і визнання серед українських жінок . За час свого існування компанія "Petro Soroka"  зміцнила свій статус стабільного і перспективного підприємства, яке активно розвивається і підвищує власні позиції, водночас формуючи тенденції в мінливому світі fashion-індустрії.

Широкий асортимент моделей жіночого одягу від виробника (сукні, спідничні і брючні костюми, блузи, жакети, брюки та ін.), Різні стильові напрями (від класичного офісного до спортивного), широкий розмірний ряд від 42-го до 64-го розміру, доступні ціни та висока якість - все це дозволяє задовольнити будь-які запити покупців.

Сьогодні «Petro Soroka» - це успішна торгова марка, визнаний і авторитетний експерт у створенні модного жіночого одягу. Це жіночий одяг, який представлений в багатьох мультибрендових магазинах в багатьох містах України, а також в онлайн-магазині та на сторінках соцмереж. 


Про бренд

Бренд жіночого одягу «Petro Soroka» - це поєднання елітарності і універсальності, вишуканості і практичності, краси і комфорту. Це бездоганна якість, високий стиль, що втілив в собі любов до Жінки, як вінця творіння.

«Одяг - найпростіший спосіб розкриття особистості» - говорила чудова Софі Лорен. «Зустрічають по одягу», - немов вторить їй народна мудрість. Дійсно, не випадково існує думка, що вам ніколи не вдасться вдруге справити перше враження. Тому неймовірно важливо презентувати себе, сформувавши свій неповторний імідж.

Місія компанії «Petro Soroka» - відкрити світ моди і краси абсолютно для кожної жінки, незалежно від її віку, соціального статусу, статури. В одязі від відомого виробника Ви знайдете свою впевненість і комфорт, свій власний стиль і неповторність.

Мода існує лише для молодих і струнких? Це міф! Дизайнерський одяг недоступий і звичайні жінки можуть дозволити собі лише «ринковий стиль»? Це міф! А правда дуже проста - з одягом від «Petro Soroka» Ви, саме Ви будете підкорювати серця, саме Ви будете успішною, ніжною, чарівною і наповненою цілющою жіночою силою.

Цей світ потребує жіночності, краси, доброти! Ми допоможемо Вам стати його окрасою, бути Жінкою, що випромінює світло, неповторною в кожному своєму жесті і погляді.

"Petro Soroka" - коли знаєш про себе все...