• 09/03/2021

З весною вас, дорогі наші жінки!

Ви наше натхнення! Від усього серця хочемо бачити вас щасливими, усміхненими та радісними.
5 березня в журналі "Вечірній Київ" вийшла стаття, присвячена жіночому дню. Власник нашого бренду Петро Миколайович Сорока теж привітав українських жінок з цим прекрасним святом - "Для мене поважати жінку — підтримувати її особистість та впевненість у своїй привабливості. На мій погляд, кожна жінка має право бути собою та відрізнятися від інших. Одяг — саме той інструмент, що розповідає, підкреслює та демонструє жіночі особистості. Моя порада чоловікам, якщо ви бажаєте дізнатися більше про свою кохану, то подивіться за її одягом та манерою одягатися. Через одяг жінка демонструє відношення до події та обранця, підкреслює свій стан або створює певний образ, що йде з середини її особистості.
Як чоловік я дуже пишаюся українськими жінками, і протягом 20 років вважаю своєю місією, зробити все, щоб кожна українка незважаючи на параметри її тіла та вік була стильною, впевненою та чарівною.

Двічі бренд Petro Soroka підтримав конкурс краси серед дівчат плюс сайз «Miss Top if the world Plus Size Ukraine». І саме на тих заходах відчуваєш, що жінки чарівні абсолютно в кожній фактурі від 42 до 70 розміру.
Для мене подарунки для коханої — можливість балувати свою обраницю. Весна — це ідеальний шанс нагадати їй про те, що вона чарівна, жіночна та жадана.
Теплі та щирі слова наповнюють життя коханій позитивними емоціями, маленькі сюрпризи такі як кава в ліжко, букет квітів чи коробка її улюблених солодощів освітлить посмішкою її обличчя. Всіх жінок вітаю зі святом! Нехай це свято буде наповнено яскравими моментами та сюрпризами!"
ВАШ БРЕНД PETRO SOROKA

09/03/2021