• 21/04/2020

Будьте людяними!

Бренд Petro Soroka долучається та закликає усіх нас приєднатися до всеукраїнської соціальної акції “Підтримаємо медиків”, що стартує у Сумській області.
У цей час, коли світ завмер від пандемії, наша команда робить те, що вміє найкраще - шиє: захисні маски, халати, костюми, комбінезони, а тепер ще й пов’язки на руку.
Ми вирішили пошити більше ніж 2000 одиниць нарукавників із написом: медик, лікар і соціальний працівник.

Для чого?
Аби допомогти дістатися до роботи нашим медикам, підтримуючи їх цим. Адже вони забезпечують нашу з вами життєдіяльність у містах та селах.
Їм просто не вистачає сили, іноді можливості швидко та вчасно приїздити на роботу.

А для кожного з нас це так просто!
Ми приєднуємося та допомагаємо разом!

Ці нарукавники, більше ніж 2000 примірників, будуть передані благодійному фонду “Бізнес-Місту”. Кожен медичний та соціальний працівник, що потребує підтримки - отримує такий нарукавник. А далі - справа за нами, небайдужими містянами, зупинятися та допомогти дістатися роботи, місця призначення, або повернутися після зміни додому.

Закликаємо вас поширювати інформацію та приєднатися до акції по всій Україні, кожному місті. Щоб максимальна кількість медичних та соціальних працівників відчула нашу підтримку й змогли вчасно та якісно виконувати свою роботу.

Адже надія на їх професіоналізм!

Будьте здорові та бережіть один одного, залишаємось людьми!

21/04/2020