• 22/02/2018

Відгук оптової клієнтки про ТМ "Petro Soroka"

Я маю власний магазин одягу… Ще недавно в асортименті домінував  чоловічий одяг, але мріялось доповнити жіночим. Постало питання: чим можна здивувати жінок у невеличкому місті, де ринок перенасичений як кількістю магазинів, так і різноманітним товаром? Як поєднати щоденну практичність та зручність, неформальний комфорт та елегантність в одязі?

І от мрія здійснилася: на допомогу прийшли Ви, Дім Моделей «Petro Soroka», де добре розуміють, що в  сучасному світі, де тенденціїї змінюються душе швидко, незмінним залишається одне – бажання жінки мати розкішний, модний та стильний вигляд. Адже незалежно від віку та від розміру одягу, кожна жінка хоче притягувати до себе погляди оточуючих.

Дуже важливо, що свій акцент ви робите на різномаїтті кольорів тканин та унікальних фасонах. В асортименті є спокійні однотонні та яскраві креативні відтінки. Практично кожен може обрати для себе свій стиль, адже всі ваші вироби високої якості із врахуванням нових тенденцій в моді на всі випадки життя – діловий стиль для офісу, вечірні та коктейльні сукні для урочистих подій та відпочинку!

З вами приємно працювати, адже співвідношення ціна/якість витримано в ідеальній пропорції, можна придбати за дуже вигідними цінами одяг високої якості.  Досвідчений персонал завжди допоможе визначитися із вибором речей та, при необхідності, допоможе підібрати розмір, а взагалі, надасть відповідді на всі запитання.

Завдяки вам, я маю можливість із задоволенням спостерігати, як з'являється посмішка на обличчях жінок, коли вони одягають сукню, і вперше вона їм пасує, адже ця сукня – від Петра Сороки!!!    Дякую вам!

У день 20-ї річниці із Дня народження хочу побажати  міцного здоров'я та довголіття, бадьорості духу та оптимізму, душевної гармонії і серцевих прихильностей, дружби та любові, успіхів у вашій нелегкій праці та зростання добробуту! Нехай ваша праця приносить людям радість, і у відповідь завжди отримувати тільки подяки і радісні посмішки!

 

З повагою, Тетяна Мартиненко.

22/02/2018