Дропшиппінг

Система дропшиппінгу бренду Petro Soroka - це спосіб ведення бізнесу в інтернет-просторі без необхідності закуповувати товар, забезпечувати його збереження і доставку покупцям. Ваша основна задача - знайти покупця і продати йому актуальні позиції товару за роздрібною ціною. Після отримання Вашої заявки ми відправимо замовлені моделі Вашим покупцям, а Ви отримаєте свою комісійну винагороду у вигляді 20% від роздрібної ціни.

Переваги дропшиппінгу:

* без стартового капіталу і фінансових інвестицій
* без залучення найманих працівників
* легкість і простота вивантаження каталогу товарів
* можливість роботи в будь-якому місці з доступом до інтернету
* відсутність орендної плати
* допомога та консалтинговий супровід персонального менеджера
* безкоштовна доставка до транспортної компанії (ТК)
* співпраця без посередників
* наявність товару на складі
* щоденне оновлення залишків товару

Умови роботи по системі дропшиппінгу:

1) викуп від 10 одиниць/місяць
2) комплектація та відправлення протягом 1-2 робочих днів
3) оплата після підтвердженого укомплектованого замовлення на складі чи накладеним платежем від покупця
4) обмін та повернення згідно законодавства України
5) у разі неоплаченого повернення від клієнта компенсація доставки здійснюється за рахунок дропшиппера
6) у разі повернення товару % комісійної виплаченої винагороди віднімається при взаєморозрахунку наступної угоди.

Партнерам, що бажають працювати за системою дропшиппінг, актуальний каталог продукції стане доступним після реєстрації і авторизації.

1. Зареєструйтеся, натиснувши пункт "Зареєструватися" на кнопці «Мій аккаунт» (в правому верхньому куті сайту). При реєстрації в коментарях обов'язково вкажіть, що ви дропшиппер (https://petrosoroka.com/register )
2. Протягом 1-2 робочих днів ми схвалимо Ваш запит на реєстрацію (за наявності у вас торгового аккаунту у соціальних мережах, на торгівельних інтернет-майданчиках або інтернет-магазину) і надішлемо лист з підтвердженням співпраці на електронну пошту або вказаний вами месенджер.
3. Авторизуйтесь на сайті, натиснувши на кнопку "Мій аккаунт" (в правому верхньому куті сайту), введіть свій логін і пароль.

ісля цього в розділі Дропшиппінг на сайті Ви зможете завантажити каталог товарів із зазначенням кольорів, розмірів і роздрібними цінами.

Якщо у вас виникли питання або технічні проблеми з реєстрацією, пишіть запит в JivoSite, або на пошту  im.ua.petrosoroka@gmail.com , а також звертайтеся за телефонами:           

+38 068 143 43 45
+38 067 359 98 37
+38 050 407 33 57

Як це працює:

1) Ваш роздрібний покупець робить замовлення у Вашому інтернет-магазині.
2) Ви уточнюєте наявність товару на складі у свого персонального менеджера, бронюєте його та сплачуєте вартість замовлення (за вирахуванням своєї комісійної винагороди), після чого товар відправляється за вказаною адресою.
Або оформлюєте замовлення й доставку з накладеним платежем роздрібному покупцю, але у цьому випадку чекайте виплати своєї комісійної  винагороди протягом 14-ти робочих днів з моменту отримання товару покупцем.
3) Ваша мета – продавати у місяць не менше, ніж 10 одиниць виробів, щоб мати статус дропшиппера та постійний дохід від 3000-5000 грн/місяць.
4) Персональний менеджер відправляє товар транспортною компанією за адресою Вашого роздрібного покупця у той же день, як отримав замовлення (замовлення приймаються до 14-00 у робочі дні).
5) Покупець отримує товар, а дропшиппер  свою комісійну винагороду.

Готові вислухати Ваші зустрічні пропозиції про співпрацю
o.apanasenko.petrosoroka@gmail.com

Зареєструватися